دوستان سلام من سیدرضاحسینی هستم متولد ۲۴ اسفند ماه ۱۳۷۰ متولد شهر اراک. از زمانی که ۱۷ سالم بود خیلی اتفاقی شروع کردم به کار در زمینه طراحی وبلاگ و در کمتر از ۶ ماه یک قرارداد طراحی وب سایت بستم. درآمد کار عالی بود و خیلی زود اولین شرکت خودم رو در ۱۸ سالگی ثبت کردم و رفتم سهام یک شرکت متوسط را با وام و بدهی خریداری کردم و صاحب ۶۰۰ مشتری شدم که خدمات هاست و سرور ارائه میکردیم. و از همان مشتری ها تعداد بسیاری را تبدیل به پروژه وب سایت کردم که برخی از آن ها به شرح ذیل میبباشد.

دو بار اقدام کردم که کسب و کار خودم را داشته باشم، اولیش در سال ۹۳ استارت خورد به اسم آلین تک، که فوق العاده خوب گرفته بود و یه گروه ۱۰ نفری را تشکیل داده بود که با بچه بازی افراد تیم پروژه با شکست روبه روشد. آلین تک در زمینه فروش محصولات دیجیتال کار میکرد و تبدیل به اولین وب سایت فروشگاهی دارای هوش مصنوعی در ایران شد.

استارت آپ بعدی ایده اولین سوپرمارکت آنلاین در ایران بود که با کمک مهندس کمانی راه اندازی شد، موفق شدیم در ۸ شهر ایران نمایندگی بگیریم و شروع به کار کنیم، اما متاسفانه، ایده ما خیلی زوتر از زیرساخت ذهنی و بازار ارائه شد و برای مردم جا افتاده نبود که بخواهند نخود و لوبیا خودشون رو اینترنتی و با یک اپلیکیشن خریداری کنند. اسم استارت آپ بَقالی بود که در سال ۱۳۹۶ استارت خود و اواخر ۹۷ تصمیم گرفتم که پروژه را رها کنم و همین سیستم فروشگاهی را کسانی که قصد فروش در سوپرمارکت ها را دارند بفروشم که برای خود من راضی کننده بوده است.

از همه این اتفاق ها که خیلی خیلی برای من جذاب بود و کلی تجربه بهم داد تونستم یک کتاب بنویسم به اسم گورستان استارت اپ که تجربه ۱۱ ساله خودم در کسب و کار آنلاین و راه اندازی استارت اپ را در یک کتاب ۱۲۰ صفحه ای نوشتم. درواقع این کتاب مسیر درست و کاملا تجربی با شرایط ایران در جهت راه اندازی یک کسب و کار است که قطعاً میتونه بهتون کمک کنه برای رسیدن به نقطه دلخواه خودتون.

در کنار همه این فعالیت های کاری، عاشق موسیقی هستم، یکی از تفریحاتم پلی استیشن بازی کردن هست و در شبکه ورزش به عنوان خبرنگار شهر اراک فعالیت میکنم که به شدت دوست دارم خبرنگار ورزشی بودن رو.